16. Dylan Days / Zimmerman Frei

Loni to nebylo úplně marné, tak jsme se rozhodli u Kaštanu oslavit i 76. narozeniny Velkého Bobše16. Dylan Days / Zimmerman Frei se uskuteční v sobotu 20. května 2017 od 16:30 ve dvou obvyklých částech:

PROMLUVY

Jiří Baxa (Bob Dylan cizinec i našinec) – Dylanovy písně v cizích jazycích a kulturách.
video záznam PS

 

Zdenek Pecka (Jak Bob Dylan vnáší do amerických soudních judikátů komplexní poezii) – rešeršní kompilace z různé americké právnické literatury.
video záznam PS

 

Ondřej Konrád (Frankie and Bobby: Dva pohledy na Velký americký zpěvník) – taky vám vrtá hlavou, co má furt Dylan s tím Sinatrou?
video záznam PS

HUDBA

Memory Band – „Well my heart’s in The Highlands“, Vysočina a Hammondky, do třetice u Kaštanu.
video záznam PSvideo BH

 

Broken Harp – otec a syn Sobotkovi opět pohromadě aneb jak by hráli Dylana starý negři někde dole v Lousianě.
video záznam PSvideo BH

 

Neband – Jirka „Nepu“ Nepustil hrál před pěti lety u Holečků v duu s basistou, ale rychle se k nim přidali mnozí další hudbyschopní přítomní, i na tanec došlo. Tentokrát si přiveze doprovodnou omladinu.
video záznam PSvideo BH 1video BH 2video BH 3

 

The Group – hospodská kapela kolem Ondřeje Bezra opustí svůj domácí bar Shambala a rozbalí to u Kaštanu with a little help of Ondřej Konrád & friends.
video záznam PSvideo BH 1video BH 2

 

Petr “Bubák” Bublák – frontman kapely Strašidelný elektrik band a jeden z nejorginálnějších interpretů Dylana u nás, stabilní opora Zimmerman Frei a následných jamů, slibuje, že „podaří-li se něco, co bych rád, tak ostanete s otevřenýma hubama, panáčci! :o)))“.
video záznam PSvideo BH 1video BH 2video BH 3

 

The Tired Horses – pánská společnost z Balbínky kolem Míly Fuxy, šéfa kapel Krock a MF Band.
video záznam PSvideo BH

 

Vladimír Merta – ikona českého písničkářství, čerstvý obyvatel Síně slávy Cen Anděla a jeden z nejstálejších a nejinovativnějších účastníků Dylan Days letošní podujatie zakončí.
Kvůli zlomené noze nevystoupil.

GALERIE

VIDEA